Egzamin ósmoklasisty – arkusz z matematyki

Dzisiaj, tj. 24 maja 2023 r., odbył się kolejny z serii egzaminów ósmoklasisty organizowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Tym razem przedmiotem, z którym mierzyli się uczniowie, była matematyka.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej opublikowano arkusz egzaminacyjny zawierający zadania z matematyki (OMAP-100-X-2305):

- Arkusz egzaminacyjny – POBIERZ>>

Arkusze dla osób z Ukrainy, dla osób, którym ograniczona znajomość języka polskiego utrudnia zrozumienie czytanego tekstu oraz arkusze dla osób z autyzmem, słabowidzących, niesłyszących, słabosłyszących, z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, z afazją, z niepełnosprawnością ruchową spowodowaną mózgowym porażeniem dziecięcym dostępne są na stronie cke.gov.pl.

Na jutro, tj. 25 maja br., zaplanowano przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Arkusze zadań egzaminacyjnych z tego przedmiotu opublikujemy około godziny 13:00.Źródło:
  • www.cke.gov.pl

Dokładamy wszelkich starań w celu umieszczania prawdziwych i pełnych informacji. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone w artykule informacje lub ewentualne błędy czy braki w artykule.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: