Egzamin ósmoklasisty – arkusze z matematyki

Dzisiaj, tj. 15 maja 2024 r., odbył się kolejny z serii egzaminów ósmoklasisty organizowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Tym razem uczniowie mierzyli się z zadaniami z matematyki.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej opublikowano arkusz egzaminacyjny zawierający zadania z matematyki (OMAP-100-X-2405, OMAP-100-Y-2405):

  • Arkusz egzaminacyjny (wersja X) – POBIERZ>>
  • Arkusz egzaminacyjny (wersja Y) – POBIERZ>>
Arkusze dla osób z Ukrainy, dla osób, którym ograniczona znajomość języka polskiego utrudnia zrozumienie czytanego tekstu oraz arkusze dla osób z autyzmem, słabowidzących, niesłyszących, słabosłyszących, z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, z afazją, z niepełnosprawnością ruchową spowodowaną mózgowym porażeniem dziecięcym dostępne są TUTAJ>>

Na jutro, tj. 16 maja br., zaplanowano przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Arkusze zadań egzaminacyjnych z tego przedmiotu opublikujemy ok. godziny 14:00.Źródło:
  • www.cke.gov.pl
Dokładamy wszelkich starań w celu umieszczania prawdziwych i pełnych informacji. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone w artykule informacje lub ewentualne błędy czy braki w artykule.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: