Szkolenia on-line Librus - instrukcja rejestracji

Choć mogłoby się wydawać, że udział w szkoleniu on-line to złożony proces — w praktyce rejestracja jest niezwykle prosta, intuicyjna, a przede wszystkim umożliwia zdobycie nowej wiedzy bez względu na dynamicznie zmieniające się warunki. Jak to zrobić? Działaj zgodnie z instrukcją!

Realizacja szkoleń on-line Librus odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej, intuicyjnej oraz bezpiecznej platformy Clickmeeting. To niezawodne narzędzie, dzięki któremu z łatwością zarejestrujesz na szkolenie nie tylko siebie, ale również zorganizujesz je dla kilku czy kilkudziesięciu nauczycieli.

Krok 1

Otrzymałeś(-aś) wiadomość e-mail z zaproszeniem na webinar?

Jesteś dyrektorem szkoły i zamówiłeś(-aś) szkolenie dla całej rady pedagogicznej? Na swój adres e-mail przesłana zostanie wiadomość z linkiem, który umożliwia rejestrację na szkolenie on-line. Prześlij tę wiadomość (lub link rejestracyjny) osobom, które powinny wziąć udział w szkoleniu.

a_szkolenia_online_librus_instrukcja_rejestracji_LS_graf1.jpg

W mailu znajdziesz również filmową instrukcję uczestnictwa.

Następnie przejdź do kroku nr 2.

Rejestrujesz się bezpośrednio poprzez formularz rejestracyjny?

Szkolenia dotyczące systemów Librus, jak i organizowane przez Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus znaleźć można m.in. w harmonogramie szkoleń on-line >> lub w materiałach udostępnianych na profilu Facebook Librus Szkoła >>.  Chcesz zarejestrować się na szkolenie? NIC PROSTSZEGO - przejdź do kroku nr 2.

Krok 2

Po kliknięciu w link rejestracyjny (znajdziesz go m.in. w wiadomości e-mail lub innych materiałach zapraszających na szkolenie) wypełnij krótki formularz. To pozwoli zarejestrować Cię na szkolenie.

a_szkolenia_online_librus_instrukcja_rejestracji_LS_graf2.jpg

Krok 3

Po rejestracji na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca udział w szkoleniu. Nie udostępniaj jej innym osobom. To jest Twój indywidualny dostęp do szkolenia.

a_szkolenia_online_librus_instrukcja_rejestracji_LS_graf3.jpg

Krok 4

W dniu szkolenia wystarczy kliknąć w przycisk “Dołącz”, który znajduje się w wiadomości z potwierdzeniem rejestracji. Możesz dołączyć do szkolenia korzystając z komputera, smartfona czy tabletu. Wystarczy stabilne łącze Internetowe.

a_szkolenia_online_librus_instrukcja_rejestracji_LS_bangraf4.jpg

FAQ

Kiedy otrzymam fakturę?
Faktura za szkolenie zawsze wystawiana jest po szkoleniu.

Jakie są minimalne wymagania sprzętowe?
  • przeglądarka internetowa: Google Chrome, Opera, Safari, Mozilla Firefox lub Edge (zalecamy Google Chrome).
  • stabilne łącze internetowe.
  • głośniki/słuchawki.
  • opcjonalnie mikrofon i kamera.


Najbardziej aktualne artykuły: