Konferencja Nowoczesny Dyrektor – spotkajmy się!

8-9 kwietnia 2024 r. powróci w formie stacjonarnej Konferencja Nowoczesny Dyrektor, jedna z największych w Polsce konferencji dla menadżerów placówek oświatowych poświęcona edukacji i nowoczesnym technologiom. Dowiedz się więcej o konferencji, poznaj pierwszego prelegenta i nie zwlekaj z zapisem, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

a_kndskala_LS_graf1.jpg

11 edycja Konferencji Nowoczesny Dyrektor

Konferencja Nowoczesny Dyrektor dedykowana jest dyrektorom, którzy innowacyjność postrzegają nie tylko jako wdrażanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, ale przede wszystkim jako nowatorskie podejście do nauczania, wychowania i zarządzania. Wszystko to, by stale podnosić jakość edukacji i komfort pracy rady pedagogicznej.  

a_kndskala_LS_graf2.jpg

Zapraszamy na dwa dni pełne specjalistycznych wykładów i inspirujących seminariów, spotkań z doświadczonymi ekspertami, edukatorami, autorytetami świata nauki i starannie dobranymi wystawcami. Podczas konferencji odbędzie się ponad 50 seminariów i warsztatów o zróżnicowanej tematyce. Inspirujące prelekcje ekspertów i praktyków pomogą rozwijać umiejętności zarządzania, motywowania grona pedagogicznego oraz kreowania nowych strategii rozwoju szkoły.

Wydarzenie to jest przestrzenią do dyskusji, wymiany doświadczeń, budowania relacji oraz nawiązywania współpracy pięciuset najbardziej aktywnych dyrektorów szkół oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski. Jest to doskonała okazja, by przekonać się, że umiejętne zarządzanie z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi w obszarze edukacji podnosi efekty pracy oraz po prostu ułatwia codzienne obowiązki managerów placówek. Zdobyta podczas konferencji wiedza może być kluczowym krokiem w doskonaleniu swoich umiejętności i rozwoju zawodowym.

Termin: 8-9.04.2024 r.
Miejsce: Centrum Konferencyjne Warszawianka w Jachrance
Cena: 1 699 zł z rabatem dla użytkowników systemu Synergia
Cena regularna: 2099 zł

Więcej informacji: knd.librus.pl

Pierwszy prelegent – dr Marek Skała

Pierwszym z prelegentów Konferencji Nowoczesny Dyrektor będzie dr Marek Skała z wykładem: „Motywacja i automotywacja praktycznie. Zestaw technik z 10 stron świata.”

Sprawdź, co sam autor mówi na temat swojego wystąpienia:

Dr Marek Skała jest trenerem warsztatowym, coachem, mówcą inspiracyjnym, ale także autorem książek i dziennikarzem. Napisał nie tyllko kilkaset tekstów z zakresu biznesu (m.in. dla czasopism: „Polityka”, „Newsweek”, „Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza”, „Puls Biznesu”), ale również dwa książkowe bestsellery „Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych” i „Manipulacja Odczarowana”. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, posiada członkostwo w ICF oraz International Federation of Journalists.

Od ponad 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Swoim doświadczeniem dzieli się także, jako właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT oraz prowadząc gościnnie zajęcia z PR i HR na kilku uniwersytetach. Związany również ze szkolnictwem – przez 9 lat był nauczycielem i wychowawcą, przez 6 lat opiekunem studiów.

a_kndskala_LS_graf2.jpgNajbardziej aktualne artykuły: