Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Egzamin ósmoklasisty – arkusze z języka angielskiego

Dzisiaj, tj. 15 maja 2025 r., odbył się ostatni z egzaminów ósmoklasisty organizowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną – egzamin z języka angielskiego.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej opublikowano arkusz egzaminacyjny zawierający pytania i zadania z języka angielskiego (OJAP-100-X-2505, OJAP-100-Y-2505).

Arkusze dla osób z Ukrainy, dla osób, którym ograniczona znajomość języka polskiego utrudnia zrozumienie czytanego tekstu oraz arkusze dla osób z autyzmem, słabowidzących, niesłyszących, słabosłyszących, z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, z afazją, z niepełnosprawnością ruchową spowodowaną mózgowym porażeniem dziecięcym dostępne są <<TUTAJ>> .



Źródło:
  • www.cke.gov.pl
Dokładamy wszelkich starań, aby zamieszczane informacje były rzetelne i zgodne z aktualną wiedzą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy czy braki w artykule ani za rezultaty działań podjętych na ich podstawie.


Najbardziej aktualne artykuły: