Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Rozgrzej mózg i odkryj swoje supermoce

Nowy rok to czas postanowień. W styczniu mamy ich wiele, a każdy kolejny tydzień to dla nas sprawdzian siły woli. Rzadko jednak pytamy, co te wyzwania mają zmienić w naszym życiu i przede wszystkim dlaczego. Nim zaczniesz myśleć o tym wszystkim, co ma uczynić Cię „lepszym”, doceń siebie! Pomoże Ci w tym Rozgrzej mózg! Zaproś do zabawy bliskich i wspólnie odkryjcie Wasze supermoce!

Koniec starego i początek nowego roku dla wielu z nas jest symbolicznym momentem przemiany i nowego otwarcia. Pragniemy coś w sobie zmienić – lepiej się uczyć, zadbać o formę albo nauczyć się języka obcego. Zanim zaczniesz tworzyć kolejne listy, odkryj swoje mocne strony! Warto być dobrym – dla siebie i innych.

Dziś zapraszamy Cię do zabawy, która pokazuje, że słowa mają moc!

  1. Wybierz kartę i zapisz swoje imię w pionie.
  2. Do każdej z liter dopisz określenia, które do Ciebie pasują.
  3. Doceń siebie i swoje mocne strony!
Zaproś do zabawy bliskich. Może wypełnicie karty wspólnie? To zadanie, które sprawi przyjemność w każdym wieku. Może być też przydatne w kształtowaniu pewności siebie i odkrywaniu talentów dzieci.
 

a_rozgrzej_mozg_odkryj_supermoce_LR_graf_1.jpg


Pamiętaj także, że nic tak nie sprzyja rozwijaniu szarych komórek jak częste ćwiczenia. Dopisz więc do swojej listy noworocznych planów regularną rozgrzewkę mózgu!


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: