Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Rozgrzej mózg i planuj

Latem łatwiej nam znaleźć czas dla siebie, zadbać o ciało i umysł. Warto zachować tę pozytywną energię na dłużej i wykorzystać ją jesienią, by z optymizmem wejść w nowy rok szkolny. Nastawienie to nie wszystko. Zacznij od dobrego planu. Odpowiednio przygotowany harmonogram nie tylko przed pierwszym dzwonkiem pomoże we właściwej organizacji dnia. Sięgnij po dzisiejszy Rozgrzej mózg, pobierz planer i nie daj się jesiennej aurze!

Choć dni są coraz krótsze, wykorzystaj je w pełni i znajdź chwilę nie tylko na naukę czy pracę, ale także na ulubione zajęcia, czas z bliskimi oraz zastanowienie się, co dziś sprawiło Ci radość. Pomoże Ci w tym dzisiejszy Rozgrzej mózg.

Wydrukuj planer także dla dzieci – młodszych i starszych. Pokaż, że każda droga zaczyna się od pierwszego kroku. Zadbajcie o wewnętrzną motywację i pamiętajcie – każdego dnia warto znaleźć czas „dla siebie”.

a_rozgrzej_mozg_i_planu_LR_graf_1.jpg

Wolisz do planowania używać smartfona? Wykorzystaj aplikację mobilną Librus*. Plan lekcji i terminarz wspierają organizację czasu pracy ucznia, a przypomnienia ustawiane do wydarzeń własnych w terminarzu, lekcji, ogłoszeń czy wiadomości pozwalają wejść ze spokojem w szkolny rytm zarówno rodzicom jak i uczniom.

*Aplikacja Librus oferowana jest w 3 wariantach: podstawowym, Mobilne dodatki oraz Mobilne dodatki PLUS. W ramach bezpłatnej wersji podstawowej dostępne są m.in. Oceny, Nieobecności, Oś czasu, Plan lekcji i Terminarz oraz Multikonto. Mobilne dodatki zapewniają dostęp mi.in. do widoku Wiadomości, Natychmiastowych powiadomień. Mobilne dodatki PLUS to dodatkowo tygodniowy widok Planu lekcji i Terminarza, panel Moje cele czy Przypomnienia. Szczegółowa lista funkcji znajduje się na stronie aplikacji Librus. Działanie poszczególnych funkcji aplikacji Librus (niezależnie od wariantu) może być uzależnione od ich wykorzystania przez szkołę.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: