Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Rozgrzej mózg i rozwiąż łamigłówki!

W najbliższą sobotę 18 marca obchodzimy Europejski Dzień Mózgu. To doskonała okazja, by zainaugurować nowy cykl tematyczny na naszym portalu. Co piątek będziemy publikować karty pracy, dzięki którym pobudzicie swoje szare komórki do działania!

Poznajcie librusowy Mózg i przygotujcie się na wyzwania angażujące zarówno młodszych, jak i starszych czytelników. Czy wiesz, że tak jak ćwiczenia fizyczne wzmacniają ciało, tak wyzwania intelektualne mają zbawienny wpływ na nasze zdolności poznawcze, koncentrację, logiczne myślenie i pamięć?

Pobieraj publikowane w piątki materiały, korzystaj z propozycji zadań i wraz z dzieckiem podejmij wyzwanie. Zadbaj nie tylko o Waszą koncentrację, ale i relację!
Na co dzień jesteśmy narażeni na wiele bodźców i tzw. rozpraszaczy. W codziennym napiętym harmonogramie trudno znaleźć nam czas na chwilę wyciszenia. Skorzystaj z naszej propozycji i rozpocznij weekend od wspólnego wykonania zadania. Zadbaj o atmosferę sprzyjającą uważności – wyłącz telewizor i odłóż telefon.

Rozwiązywanie zagadek logicznych i łamigłówek m.in.:
  • rozwija kreatywność,
  • pobudza wyobraźnię,
  • ćwiczy cierpliwość,
  • stymuluje wyobraźnię,
  • ćwiczy mózg.
Pobierz zadanie na dziś!

a_rozgrzej_mozg_1_LR_graf_1.jpgInteresuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: