Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Rozgrzej mózg na Dzień Babci i Dziadka

Kim są ludzie młodzi duchem? Wielu z nas spotkało ich na swojej drodze. Nie liczy się dla nich metryka, mają w sobie coś, co kojarzy nam się powszechnie z młodością – radość życia, otwartość na nowych ludzi i doświadczenia, ciekawość świata. Co możesz zrobić, by powiedzieć to samo o swoim mózgu? Zadbaj o niego! By zachować umysł w dobrej formie na dłużej, ćwicz regularnie. Pomoże Ci w tym Rozgrzej mózg!

Dzień Babci obchodzony jest w Polsce od 1964 roku. Wtedy to na łamach tygodnika “Kobieta i życie” pojawiła się inicjatywa, by w ten sposób okazać miłość i wdzięczność babciom. Pomysł spodobał się czytelnikom, a nieco później, w latach 80. również dziadkowie doczekali się swojego święta.21 i 22 stycznia to okazje, o których powinni pamiętać wszyscy wnukowie i wnuczki.
 

a_rozgrzej_mozg_dzien_babci_dzien_dziadka_LR_graf_1.jpg

Sposobów na świętowanie jest wiele. To nie tylko życzenia, akademie, laurki. Zachęcamy do międzypokoleniowej zabawy. Sięgnijcie po nasze materiały inspirowane czasami, w których święta pojawiły się w kalendarzu. To doskonała recepta nie tylko na utrzymanie mózgu w dobrej formie, ale też sposób na budowanie relacji i miłe spędzenie czasu. Zapraszamy do zabawy! To zadanie może okazać się trudniejsze, niż myślicie!

a_rozgrzej_mozg_dzien_babci_dzien_dziadka_LR_graf_2.jpgInteresuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: