Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Rozgrzej mózg na Dzień Matki

Wszystkim Mamom składamy serdecznie życzenia! Z okazji tego ważnego i bliskiego naszym sercom święta, w dzisiejszej odsłonie cyklu Rozgrzej Mózg przygotowaliśmy zadanie, które można wykorzystać jako upominek. Troskę i miłość można wyrażać na wiele sposobów. Poniżej znajdziesz nasze dwie propozycje.

Kupić możemy dziś niemal wszystko, co sobie wymarzymy. Tym cenniejsze są prezenty wykonane własnoręcznie. Wśród nich prym wiodą laurki. Są łatwe w wykonaniu, zatem to idealna propozycja dla młodszych dzieci, a jednocześnie do ich przygotowania można wykorzystać wiele technik. Dzięki temu ich ostateczny kształt zależy od kreatywności i wyobraźni autora, a każda z nich jest wyjątkowa.
Skorzystaj z małej pomocy. Dzisiejsze kwiatowe kolorowanki po wycięciu i ozdobieniu mogą stać się wzruszającym prezentem dla mamy od malucha.

W tym dniu możemy też podziękować mamom za ich codzienne zaangażowanie i pracę w nieco inny sposób. Podaruj mamie czas dla siebie! Wydrukuj antystresowe kolorowanki i zachęć do sprawdzenia ich dobroczynnych właściwości. Przygotuj filiżankę kawy lub herbaty, wręcz wydrukowane karty i zarezerwuj czas, który przeznaczy tylko dla siebie. Zadbaj o to, by nic nie zakłócało tej chwili relaksu.

a_rozgrzej_mozg_dzien_matki_LR_graf_1.jpgInteresuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: