Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Rozgrzej mózg na wiosnę

Wczoraj obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.  Wraz z nadejściem nowej pory roku nie tylko przyroda budzi się do życia! Gdy na drzewach pojawiają się pąki, zieleni się trawa, a rano budzi nas śpiew ptaków, mamy więcej energii. Warto ją wykorzystać! Zacznij od spacerów na świeżym powietrzu, a potem sięgnij po Rozgrzej mózg. Ćwicz regularnie szare komórki. Pobierz dzisiejsze zadania, zaproś do zabawy dzieci i wspólnie przywitajcie wiosnę!

Wielu z nas po długiej zimie z utęsknieniem czeka na nadejście nowej pory roku. Pierwszy dzień wiosny celebrujemy na różne sposoby, a część popularnych dziś zwyczajów ma swoje źródło w tradycjach naszych przodków. Nie musisz topić marzanny, by świętować! Sięgnij po dzisiejsze zadania z wiosennymi motywami i zadbaj o kondycję mózgu.

a_rozgrzej_mozg_na_wiosne_LR_graf_1.jpg

Relaksacyjna kolorowanka wspiera koncentrację, rozwój umiejętności manualnych i kreatywność, a także pozwala się wyciszyć.

Sięgnij po instrukcję wykonania obrazka krok po kroku i przekonaj się, że każdy może pięknie rysować! Zaproś do zabawy dzieci i wspólnie stwórzcie wyjątkowe prace.

Zobacz, co przygotowaliśmy w dzisiejszym Rozgrzej mózg.

a_rozgrzej_mozg_na_wiosne_LR_graf_2.jpgInteresuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: