KND 2024 – poznaj drugiego prelegenta!

Już 8-9 kwietnia 2024 r. kolejna edycja Konferencji Nowoczesny Dyrektor, czyli spotkanie 500 dyrektorów szkół na jednej z największych w Polsce konferencji dla menadżerów placówek oświatowych. Wydarzenie słynie z tego, że porusza aktualne wyzwania dyrektorów oraz jest poświęcone nie tylko najnowszym trendom w edukacji, ale również nowoczesnym technologiom. Poznaj drugiego z prelegentów i nie zwlekaj z zapisem, bo z każdym dniem liczba dostępnych miejsc maleje.

a_kndbrzezinski_LS_graf1.jpg

Konferencja Nowoczesny Dyrektor to doświadczeni eksperci, edukatorzy-praktycy oraz cenieni wykładowcy, którzy poprowadzą ponad 50 seminariów i warsztatów o zróżnicowanej tematyce oraz zadbają o potężną dawkę wiedzy i wartość merytoryczną spotkania. Wydarzenie w Jachrance to przede wszystkim przestrzeń do dyskusji, wymiany doświadczeń, budowania relacji oraz nawiązywania współpracy pięciuset najbardziej aktywnych dyrektorów szkół oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski.

Termin: 8-9.04.2024 r.
Miejsce: Centrum Konferencyjne Warszawianka w Jachrance
Cena: 1 699 zł z rabatem dla użytkowników systemu Synergia
Cena regularna: 2099 zł

Więcej informacji: knd.librus.pl

a_kndbrzezinski_LS_graf1.jpg

Drugi prelegent – Miłosz Brzeziński

Do grona prelegentów konferencji do zapowiedzianego już dr. Marka Skały dołącza Miłosz Brzeziński. W czasie wykładu „Podejmuj racjonalne decyzje – sposoby oraz czyhające pułapki” ekspert opowie o tym, jak zastanawianie się, rozważanie i pozorna racjonalizacja mogą doprowadzić nas do punktu wyjścia zamiast do rozwiązania. Prelegent przedstawi sposoby na podejmowanie decyzji racjonalnie, bez nadmiernej analizy i refleksji zajmującej tygodnie. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zobacz zaproszenie Miłosza Brzezińskiego:

Miłosz Brzeziński – autor, doradca w zakresie efektywności i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie. Honorowy członek założyciel Trend House Warsaw przy Cambridge Innovation Center. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: „Zaufarium”, „Biznes czyli sztuka budowania relacji”, „Życiologia”, „Głaskologia” oraz „Wy Wszyscy Moi Ja”. Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.

Wypowiadał się także goszcząc na łamach takich magazynów jak „Forbes", „Duży Forma”, „Logo", „Playboy” oraz gazet: „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, czy „Polska the Times”. Miłosz Brzeziński dokonuje także interpretacji oraz analiz na antenach stacji telewizyjnych i radiowych.

a_kndbrzezinski_LS_graf3.jpgInteresuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: