Przedstawiamy kolejną prelegentkę KND 2024

11 Konferencja Nowoczesny Dyrektor odbędzie się 8-9 kwietnia 2024 r. w Jachrance. To jedna z największych w Polsce konferencji dla menadżerów placówek oświatowych. Podczas jej trwania zostaną poruszone aktualne wyzwania dyrektorów oraz zagadnienia poświęcone najnowszym trendom w edukacji. Spotkasz się z przedstawicielami świata nauki i biznesu. Zapisz się już teraz, bo z każdym dniem liczba dostępnych miejsc maleje.

a_kndmiller_LS_graf1.jpg

Podczas konferencji na 500 innowacyjnych dyrektorów czekać będzie ponad 60 seminariów i warsztatów o różnorodnej tematyce, które zostaną poprowadzone przez doświadczonych ekspertów oraz edukatorów-praktyków. Wystąpienia podczas Konferencji Nowoczesny Dyrektor słyną z wysokiej wartości merytorycznej. Wydarzenie jest przestrzenią do dyskusji, wymiany doświadczeń, budowania relacji oraz nawiązywania współpracy dyrektorów szkół oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski. Konferencja jest doskonałą okazją, by przekonać się, że umiejętne zarządzanie z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi w obszarze edukacji podnosi efekty pracy oraz ułatwia codzienne obowiązki managerów placówek.

Termin: 8-9.04.2024 r.
Miejsce: Centrum Konferencyjne Warszawianka w Jachrance
Cena: 1 699 zł z rabatem dla użytkowników systemu Synergia
Cena regularna: 2099 zł
Więcej informacji: knd.librus.pl

a_kndmiller_LS_graf2.jpg

Kolejna prelegentka - Katarzyna Miller

Trzecią prelegentką konferencji po zapowiedzianym już Marku Skale i Miłoszu Brzezińskim będzie psycholożka i psychoterapeutka – Katarzyna Miller. Ta charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu ekspertka pojawi się na KND z wystąpieniem „Nie bój się błędów”. W czasie wykładu opowie skąd w nas tyle lęku przed popełnianiem błędów, czy jest on zawsze zasadny oraz jak go przezwyciężać. Zobacz zapowiedź prelegentki:

Katarzyna Miller ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. „Chcę być kochana tak, jak chcę”, „Być kobietą i nie zwariować”, „Bajki rozebrane”, „Nie bój się życia”, „Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”, „Kup kochance męża kwiaty”, „Mam faceta i mam… problem”. Śpiewa własne piosenki i pisze wiersze oraz limeryki.

a_kndmiller_LS_graf3.jpgInteresuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: