Librus

Oficjalna aplikacja Librus

„A co PAN radzi?” – cykl podcastów dla przyszłych studentów i nie tylko

Artykuł sponsorowany
Szukasz ciekawego i inspirującego sposobu na spędzenie wolnego czasu? A może chcesz poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się więcej o różnych dziedzinach nauki? Jeśli tak, to Polska Akademia Nauk ma dla Ciebie idealną propozycję – podcasty prowadzone przez prof. Dariusza Jemielniaka, wybitnego naukowca i popularyzatora nauki, a przy tym najmłodszego w historii Wiceprezesa PAN.

Do udziału w podcastach zaproszenie przyjęli członkowie i członkinie Polskiej Akademii Nauk reprezentujący rożne dziedziny nauki. W swoich podcastach prof. Jemielniak rozmawia z ekspertami o różnych kierunkach studiów, takich jak finanse, inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, fizyka, biologia, medycyna, chemia, socjologia, materiałoznawstwo, archeologia, psychologia, hydrologia, biologia ssaków, inżynieria biomedyczna, ekonometria, fizyka atmosfery, automatyka i robotyka, żywienie człowieka, literaturoznawstwo, zootechnika i rybactwo czy zarządzanie. W każdym odcinku dowiesz się nie tylko o podstawach danej dziedziny, ale także o najnowszych osiągnięciach i ciekawostkach. Prof. Jemielniak zadaje trafne i zaskakujące pytania, a jego rozmówcy odpowiadają w przystępny i często zabawny sposób. Nie zwlekaj i zasubskrybuj kanały Polskiej Akademii Nauk, by nie przegapić podcastów „A co PAN radzi?” - na pewno znajdziesz coś dla siebie!

a_pan_LR_graf1b.jpg

Seria podcastów jest skierowana do uczniów szkół średnich, nauczycieli i uczestników olimpiad przedmiotowych, którzy chcą zaznajomić się z ofertą różnych kierunków studiów i dowiedzieć się, co tak naprawdę robią naukowcy. Podcasty są dostępne na stronie internetowej PAN (pan.pl/podcasty) oraz na popularnych platformach streamingowych. Każdy odcinek trwa około 30 minut i jest emitowany raz w tygodniu, w środy o godzinie 18:00. 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do poznania fascynującego świata nauki z pierwszej ręki! Posłuchaj podcastów Polskiej Akademii Nauk i dowiedz się więcej o tym, co Cię interesuje lub zainspiruj się do wyboru kierunku studiów!
Partnerami cyklu „A co PAN radzi” są: Nowa Era, Librus, Brainly oraz Maturalni. 


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: