Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Dołącz do nas – razem możemy zdziałać cuda!

Artykuł sponsorowany
Samemu możesz wiele, ale dopiero RAZEM możemy zdziałać cuda! W T-Mobile Polska ruszyliśmy z misją uczynienia tego świątecznego sezonu naprawdę wyjątkowym. Wspólnie ze Szlachetną Paczką podjęliśmy się niesamowitego projektu, który wykracza poza granice i chcemy, żebyś TY również był jego częścią  – bo każdy może dołączyć, bez względu na to, czy jest klientem T-Mobile! Wspólnie możemy wspomóc ten program społeczny, pomagający rodzinom w potrzebie kwotą nawet 1. miliona złotych!

Bohaterem naszej historii jest stary, nieużywany telefon leżący gdzieś na dnie szuflady, który teraz może zrobić coś naprawdę dobrego! Chcesz poznać jego historię? Zapraszamy do obejrzenia spotu:

Wystarczy przynieść go do salonu T-Mobile, a my razem z Szlachetną Paczką uczynimy cuda! Im więcej oddanych telefonów, tym większa kwota wsparcia dla Szlachetnej Paczki. Naszym ambitnym celem jest zebranie do recyklingu minimum 50 tysięcy telefonów. A czy to możliwe? Oczywiście!

Według badań ponad 41% Polaków deklaruje, że ma w posiadaniu smartfon, z którego już nie korzysta, a co czwarty z nich (27%) ma co najmniej dwa takie telefony1. Jednocześnie, mimo iż mogłoby się wydawać, że wiedza na temat segregacji odpadów i elektrośmieci jest już w Polsce dobrze zakorzeniona, aż 61% Polaków nie ma świadomości co zrobić z niepotrzebnymi smartfonami2. Elektronika wciąż trafia na wysypiska, a wraz z nią cenne metale szlachetne, które mogłyby posłużyć w innych celach. T-Mobile chcemy to zmienić i działamy w sposób odpowiedzialny. Chcemy wyciągnąć stare, niepotrzebne urządzenia z szuflad, strychów i piwnic, by prawidłowo poddać je recyklingowi - dla dobra planety, klimatu, a tym razem – również osób potrzebujących!

Od 9 listopada zachęcamy więc wszystkich, nie tylko naszych klientów, do wspólnej akcji "Stare telefony działają cuda". Przynieś swój telefon do salonu T-Mobile, wrzuć go do specjalnie oznaczonego pojemnika, i razem sprawmy, żeby był to nie tylko dobry gest, ale także ogromne wsparcie dla tych, którzy go najbardziej potrzebują.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie akcji:
www.t-mobile.pl/szlachetnapaczka

Dołącz do nas w tej wspólnej akcji, połączmy siły, bo razem możemy zdziałać cuda!
1Badanie „Nieużywane smartfony” wykonane w dniach 24 31.08.2022 metodą CATI (n=2001), na zlecenie T-Mobile 2Ibid.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: