Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Odkryj grę familijną o bezpieczeństwie rowerowym

Artykuł sponsorowany
Edukacja z zakresu bezpiecznego poruszania się na rowerze, zwłaszcza wśród najmłodszych użytkowników ścieżek i dróg, to temat niezwykle ważny. Nie od dziś też wiadomo, że najlepiej sprawdza się nauka poprzez zabawę.

Rowerowa Planeta Škoda wita!

a_phd-roblox_LR_graf1.jpg

By zwiększyć bezpieczeństwo zarówno małych, jak i dużych miłośników jednośladów, marka Škoda, wykorzystując niezwykle popularną wśród najmłodszych platformę gamingową Roblox, stworzyła grę Rowerową Planetę Škoda. Jest to miejsce, które zapewnia rozrywkę całej rodzinie i w atrakcyjny sposób uczy zasad bezpiecznej jazdy. Dodatkowo gracze mogą zdobyć prawdziwe nagrody – profesjonalne kaski rowerowe dla dzieci.

Jeśli Twoja rodzina lubi spędzać wspólnie czas na rowerze, warto w ramach przygotowań do nowego sezonu zadbać o wyrabianie dobrych nawyków wśród najmłodszych jej członków. Rowerowa Planeta Škoda to idealne do tego miejsce.

Zbieraj kaskę na kaski

Zarówno na rodziców, jak i na dzieci czekają w grze wciągające misje i liczne wyzwania pozwalające zgarniać trofea oraz wirtualną walutę: kaskę, którą można zamienić na – a jakże – kask!

Aby zdobyć prawdziwy, profesjonalny kask rowerowy dla dziecka, należy uzbierać odpowiednią ilość punktów czyli Kaskę, wykonując zadania dodatkowe i biorąc udział w wyścigach. Kaskę możemy wymienić w wirtualnym Salonie Škody w grze na specjalny kod, następnie należy się zarejestrować i podać go na www.RowerowaPlaneta.skoda.pl W części konkursowej, trwającej od 8 listopada do 8 grudnia 2023 r., udział w zgłoszeniu po nagrodę mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie, a liczba nagród jest ograniczona.

Zdobytą wirtualną walutę możemy też przeznaczyć na wirtualne gadżety dostępne w grze, w tym unikatowe skórki, elementy stroju i nowe wirtualne rowery, które potem przechowujemy w naszym własnym garażu. W końcu styl też się liczy!

Baw się i ucz

Aby odkrywać kolejne miejsca na mapie, konieczne jest wykonywanie zadań edukacyjnych. W czasie tych specjalnych misji gracz m.in. dowie się, jak ważny jest odpowiedni ubiór, nauczy się poprawnej sygnalizacji skrętu i zwracania uwagi na innych uczestników ruchu, a także pozna najważniejsze znaki drogowe. Każde z zadań kończy się miniquizem, a po ich zaliczeniu otrzymujemy wirtualną kartę rowerową dającą dostęp do wszystkich atrakcji Rowerowej Planety Škoda.

Gra uczy nie tylko przepisów ruchu drogowego i dobrych nawyków, ale też dbania o swój rower – w trakcie rozgrywki musimy wykonywać różne czynności, żeby utrzymać jego stan techniczny na jak najwyższym poziomie.

Nie samą nauką gracz żyje

Rodzice i dzieci będą mogli mierzyć się ze sobą oraz innymi użytkownikami gry na niezwykle efektownych torach wyścigowych dostępnych w trybie multiplayer. Wirtualny Park Rozrywki pozwala też ćwiczyć sztuczki i bić rekordy.

Wskakuj na wirtualny rower!

Nie pozostaje nic innego, jak zachęcić Was do samodzielnej eksploracji efektownie wyglądającej Rowerowej Planety Škoda. Już teraz możecie włączyć się do gry na platformie https://www.roblox.com/games/14177140042/Rowerowa-Planeta-Skoda

Reklama skierowana do osób powyżej 13. r.ż.

Szczegóły w Regulaminie na www.RowerowaPlaneta.skoda.pl

Konkurs kierowany do osób pełnoletnich.Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: