Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Twój osobisty Szoper na misji zakupowej

Artykuł sponsorowany
Jesienne popołudnia, choć krótsze, mogą być cennym czasem spędzonym z rodziną. Jak odzyskać czas poświęcony na codzienne zakupy spożywcze i zmienić go w wartościowe chwile z najbliższymi, a przy okazji oszczędzić nawet 180 zł bez wysiłku? Everli ma na to odpowiedź!

Dla wielu zakupy to przede wszystkim czas spędzony w kolejkach, przeszukiwanie regałów w poszukiwaniu produktów czy walka o miejsce parkingowe. Jesień, z jej kapryśną pogodą, potrafi dodatkowo uprzykrzyć ten proces. A gdyby tak zakupy spożywcze można było robić z domu, spędzając czas z dziećmi, przy ciepłym kubku herbaty?

Takie rozwiązanie proponuje Everli — platforma umożliwiająca zakupy spożywcze online w największych sieciach handlowych w cenach takich samych jak w sklepach. Firma działa obecnie w 41 miastach w Polsce, oferując dostęp do tysięcy produktów z takich sieci handlowych jak Kaufland, Auchan czy Carrefour. Ponadto zakupy można robić w mniejszych delikatesach i sklepach lokalnych.

Zakupów dokonują doświadczeni Szoperzy, którzy dobierają produkty pod kątem zadowolenia klientów - są szkoleni, by wybrać najlepsze owoce czy zaproponować najlepsze alternatywy dla niedostępnych produktów. Podczas składania zamówienia możemy zaznaczyć odpowiednią opcję, aby Szoper skontaktował się z nami w razie potrzeby i skonsultował ewentualny zamiennik. Dzięki temu zakupy realizowane przez Everli nie różnią się jakością od tych, które zrobilibyśmy osobiście.

Jak to działa?

Podczas rejestracji zostaniemy poproszeni o podanie standardowych danych, łącznie z adresem dostawy. W zależności od tego, gdzie mieszkamy, do wyboru będziemy mieć inne sklepy w okolicy. Po zarejestrowaniu się i wyborze ulubionego sklepu cały proces zakupów jest niezwykle intuicyjny. Możemy robić zakupy, korzystając zarówno ze strony WWW, jak i z przyjaznej aplikacji mobilnej. Co ważne, im częściej korzystamy z Everli, tym lepiej system dostosowuje się do naszych preferencji, sugerując produkty i marki dopasowane do naszych upodobań, a my oszczędzamy jeszcze więcej czasu.

Przy finalizacji zamówienia mamy kilka opcji do wyboru w przypadku niedostępności konkretnego produktu: możemy pozwolić Szoperowi na samodzielne wybranie zamiennika, zdecydować o całkowitym pominięciu produktu lub wyrazić chęć omówienia go przez telefon. Po potwierdzeniu adresu i wybraniu dogodnej dla nas godziny dostawy, wystarczy zapłacić Blikiem lub kartą. Potem pozostaje już tylko czekać. W umówionym czasie przed naszymi drzwiami zjawi się Szoper z torbami pełnymi zakupów.


a_Everli_graf1_LR_nn.png

Sprytna oszczędność

Z Everli nie tylko oszczędzamy czas, ale również pieniądze. Każdy rodzic wie, jak trudno jest skupić się na zakupach, gdy obok kręci się dziecko marzące o nowej zabawce czy słodyczach. Robienie zakupów online pozwala uniknąć impulsywnych decyzji oraz spontanicznych wyborów, co w efekcie pozytywnie wpływa na nasz domowy budżet. I nie mówimy tu tylko o zachciankach naszych pociech...

Zakupy w Everli to też szansa na bezpośrednie korzyści finansowe. Wiele sieci handlowych dostępnych na platformie oferuje promocje identyczne z tymi w sklepach stacjonarnych. Ale to nie wszystko - możemy też korzystać z dedykowanych zniżek w postaci ofert Cashback, które pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej w porównaniu z tradycyjnymi zakupami.

Jeśli nasze zakupy przekroczą wartość 350 zł, dostawa jest całkowicie bezpłatna. A jeśli planujemy robić zakupy regularnie, warto zastanowić się nad subskrypcją Everli Plus. Dzięki niej mamy nielimitowane darmowe dostawy zakupów, brak opłat serwisowych oraz specjalne zniżki i promocje tylko dla subskrybentów.

Aby zachęcić rodziców do wypróbowania platformy, Everli przygotowało specjalną promocję. Używając kodu RODZINA180 przy pierwszym zakupie, rodzice mogą zaoszczędzić aż 60 zł. Co więcej, po wykorzystaniu tego kodu otrzymacie dodatkowe kody uprawniające do zniżki po 40 zł przy trzech kolejnych zamówieniach. To aż 180 zł oszczędności! Kod ważny jest do 15.12.2023 roku przy zamówieniu powyżej 150 zł.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: