Najważniejsze dane z Synergii na telefonie

Przydałby Ci się pomocnik – prywatny asystent – który zadba o to, by najważniejsze informacje z pracy nie umknęły Twojej uwadze? Taki z supermocą, który uporządkuje i przekaże Ci istotne dane z wszystkich szkół, w których pracujesz? Poznaj nowość - aplikację Librus Nauczyciel i przekonaj się, jak pomocna jest w organizacji pracy zawodowej! Korzystaj z niej bezpłatnie i pozwól się wyręczyć, ciesz się zawsze aktualnymi i dostępnymi od ręki informacjami - bez czasochłonnego szukania w notesach, mailach czy konieczności logowania się na kilka kont.

Szybkie spojrzenie na aktualny plan zajęć, przydzielone zastępstwo, wiadomość od dyrektora czy ogłoszenie – teraz masz dostęp do najważniejszych informacji ze wszystkich szkół, w których pracujesz w jednym miejscu w smartfonie! Jeśli jeszcze nie masz aplikacji mobilnej Librus Nauczyciel, koniecznie ją zainstaluj. Bezpłatną aplikację możesz pobrać w sklepach Google Play i App Store. Nie zwlekaj, zrób to teraz i przekonaj się, jak aplikacja ułatwi Ci codzienne obowiązki. Korzystaj śmiało ze wszystkich jej udogodnień bez żadnych opłat!

a_aplikacja_librus_nauczyciel_LS_graf_1.jpga_aplikacja_librus_nauczyciel_LS_graf_2.jpg

Masz już zainstalowaną aplikację Librus Nauczyciel?

  1. Zaloguj się na Konto LIBRUS lub załóż je, jeśli jeszcze go nie masz.

  2. Dodaj do swojego Konta LIBRUS wszystkie posiadane konta z systemu Synergia (ze wszystkich szkół).
Tutaj znajdziesz instrukcję, która przeprowadzi Cię krok po kroku przez ten proces. Tylko tyle, aby zyskać naprawdę wiele!

Sprawdzaj informacje z kilku placówek w jednym miejscu

Pracujesz w kilku szkołach? Odnalezienie się w gąszczu informacji z różnych źródeł potrafi być wyzwaniem, a nakładające się zmiany w planie dnia stają się problemem? Z aplikacją Librus Nauczyciel problemy te możesz puścić w niepamięć! Dzięki funkcji Multikonto, po dodaniu wszystkich swoich kont pracownika z systemu Synergia, w jednym miejscu będziesz mieć dostęp do najważniejszych informacji ze wszystkich szkół! Bez konieczności każdorazowego logowania się na osobne konta. Czytelne widoki, mniej haseł do zapamiętywania i wpisywania – więcej czasu dla Ciebie.

Sprawnie organizuj swój dzień

Wygodnie sprawdzaj, jakie zadania czekają Cię danego dnia! Korzystaj z widoku Planu lekcji i Terminarz, na którym sprawdzisz harmonogram zajęć, zastępstwa, przesunięcia, lekcje z dzienników zajęć innych oraz pozostałe wydarzenia dodane przez placówkę – z kilku szkół w jednym miejscu. Dzięki temu aplikacja Librus Nauczyciel może stać się Twoim kompleksowym kalendarzem zawodowym. Wszystko zawsze aktualne i dostępne pod ręką. Bez ciągłego logowania się na osobne konta.

a_aplikacja_librus_nauczyciel_LS_graf_3.jpg

Wygodnie odczytuj, odpisuj, wyszukuj wiadomości

Potrzebujesz pilnie odpisać na otrzymaną ze szkoły wiadomość? Teraz możesz to zrobić, nawet stojąc w kolejce do kasy! Bez dostępu do komputera, logowania się na konto i odszukiwania informacji. Raz-dwa i gotowe! W aplikacji Librus Nauczyciel odbierzesz wiadomość i odpiszesz na nią wtedy, kiedy Ci wygodnie.

a_aplikacja_librus_nauczyciel_LS_graf_4.jpg

Nagle coś Ci się przypomniało? Potrzebujesz szybko rozwiać swoje wątpliwości i sprawdzić coś w otrzymanej wiadomości lub załączniku? Korzystaj wygodnie z filtrów, by natychmiast znaleźć interesującą Cię informację i uspokoić myśli! Bez stresu i paniki. W systemie pojawiło się ważne Ogłoszenie? Od razu o nim wiesz – zmiany i nowe wytyczne nigdy Cię nie zaskoczą.

Zabezpiecz swoje konto w systemie Synergia

Wykorzystaj aplikację Librus Nauczyciel, aby bezpłatnie i w prosty sposób zwiększyć bezpieczeństwo danych na swoim koncie w LIBRUS Synergia. Skorzystaj z uwierzytelniania dwuskładnikowego (logowania dwuetapowego) – dodatkowego potwierdzenia tożsamości właściciela konta, kiedy logujesz się pierwszy raz do systemu z nowego urządzenia czy przeglądarki internetowej. Pamiętaj, że jako użytkownik systemu LIBRUS Synergia masz ogromny wpływ na zabezpieczenie swojego konta i danych, również wrażliwych, które się na nim znajdują.. Sam login i hasło są po prostu niewystarczające, aby skutecznie chronić te dane, do których codziennie masz dostęp. Korzystanie z tej funkcji jest bardzo proste i odbywa się w kilku krokach – przeczytaj instrukcję.

a_aplikacja_LN_LS_graf_1.jpg

Bądź zawsze na bieżąco

Oś czasu pokaże Ci wszystkie informacje z aplikacji, które nie powinny umknąć Twojej uwadze – na jednym widoku, z kilku szkół! Dla Ciebie to za mało? Chcesz jeszcze większej pomocy? Proszę bardzo!

a_poznaj_aplikacja_librus_nauczyciel_LS_graf_5.png

Sprawdzaj informacje bez otwierania aplikacji

Natychmiastowe powiadomienia będą Cię informować o nowych zmianach bez włączania aplikacji. Boisz się, że utoniesz w morzu powiadomień, szczególnie w godzinach nocnych? Nic bardziej mylnego! Włącz funkcję LIBRUS Spokojna noc i wycisz powiadomienia w godz. 22:00-7:00. Śpij spokojnie! Wiadomość np. o zmianie w planie lekcji przeczytasz rano.

Korzystając z aplikacji Librus Nauczyciel, oszczędzasz czas i ułatwiasz sobie codzienne czynności. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę aplikacji.

Korzystanie z aplikacji Librus Nauczyciel wymaga założenia Konta LIBRUS.
Usługa Natychmiastowe Powiadomienia jest świadczona na wybranych platformach mobilnych.
Działanie poszczególnych funkcji aplikacji Librus Nauczyciel może być uzależnione od ich wykorzystania przez szkołę. Jeśli szkoła nie korzysta z danego modułu czy funkcji w systemie Synergia, nie będą one dostępne również w aplikacji Librus Nauczyciel, dopóki szkoła ich nie włączy.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: