Platforma szkoleniowa w Twoim smartfonie!

Doskonalenie zawodowe nie musi wiązać się z długim popołudniem spędzonym z całą radą pedagogiczną w sali lekcyjnej. Możesz szkolić się kiedy i gdzie chcesz, nawet wprost ze swojego smartfona. Zaświadczenie po szkoleniu również wygenerujesz w swoim telefonie – to proste, szybkie i intuicyjne!


Aplikacja Librus Nauczyciel zyskała nową funkcjonalność! Możesz w niej korzystać ze wszystkich zasobów specjalistycznej platformy szkoleniowej – Akademii Librus.

Dydaktyka, zarządzanie, prawo oświatowe, a może zupełnie inne zagadnienia wyznaczają Twoją ścieżkę rozwoju? Akademia Librus to jedyna taka platforma dla pracowników oświaty. Szkolenia tematyczne, spotkania live (na żywo), sesje Q&A (pytania i odpowiedzi), na Twoim komputerze lub smartfonie – to Ty wybierasz!

Czy lubisz być na bieżąco? Regularnie w zasobach Akademii Librus pojawiają się nowe szkolenia. Wybierając kurs na platformie, zwróć uwagę, że niektóre z nich oznaczone są jako „nowość”. W ten sposób nic Ci nie umknie. Masz już na swoim koncie zrealizowane tematy i zagadnienia?

a_zaswiadczenia_LS_graf_1.png

a_zaswiadczenia_LS_graf_2.png

Teraz możesz pobierać zaświadczenia, zarówno do tych szkoleń, które już zostały przez Ciebie obejrzane, jak i z tych, które dopiero wybierzesz. Zrealizowane przez Ciebie tematy są zapamiętywane na Twoim koncie, dzięki czemu masz wygodny dostęp do dokumentów, przydatnych w procesie awansu zawodowego oraz łatwo możesz zarządzać swoim rozwojem, gdziekolwiek jesteś. Sprawdź, jak je generować, pobierać i wysyłać.

Generowanie i pobieranie zaświadczeń – krok po kroku

 1. Aby uzyskać mobilny dostęp do Akademii Librus, zaloguj się na swoim koncie w bezpłatnej aplikacji Librus Nauczyciel.
  Nie masz jeszcze konta? Pobierz i korzystaj bez opłat z aplikacji Librus Nauczyciel ze sklepu Google Play lub App Store. Instrukcję logowania znajdziesz >>TUTAJ<<

 2. Po zalogowaniu, wybierz w lewym górnym rogu symbol menu – trzy równoległe linie, a następnie z części Akademia Librus wybierz pozycję Zaświadczenia.

  a_zaswiadczenia_LS_graf_3.jpg

 3. Jeżeli ukończyłeś szkolenie, w tym widoku zobaczysz pozycję Oczekujące zaświadczenia. Aby je odebrać, wygeneruj je. W przypadku zaświadczenia do spotkania live, poczekaj aż pojawi się ono na Twoim koncie. Może to zająć do kilku godzin.

  a_zaswiadczenia_LS_graf_4.jpg

 4. Przed pierwszym wygenerowaniem zaświadczenia, uzupełnij swoje dane. Wprowadź niezbędne informacje. Pamiętaj, dane raz wprowadzone na zaświadczenie do odbytego szkolenia nie mogą zostać zmienione na tym dokumencie. Zaznacz wymagane zgody.

  Jeśli już generowałeś(-aś) zaświadczenie, w tym widoku znajdziesz dane osobowe pochodzące z ostatniego wygenerowanego przez Ciebie dokumentu. Nie musisz ich wprowadzać ponownie!

  a_zaswiadczenia_LS_graf_5.jpg

  a_zaswiadczenia_LS_graf_6.jpg

 5. Dokument trafia do sekcji Otrzymane Zaświadczenia.

  a_zaswiadczenia_LS_graf_7.jpg

 6. Teraz wygenerowane zaświadczenie możesz pobrać na telefon lub wysłać na adres e-mail. Wybierz pozycję Wyślij zaświadczenie (ikona koperty) lub Pobierz zaświadczenie (strzałka).

  a_zaswiadczenia_LS_graf_8.jpg

Jeśli potrzebujesz wsparcia – zapraszamy do działu Pomoc.Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: