Mobilne dodatki – jeszcze więcej w Twojej aplikacji

Aplikacja Librus wspiera Ciebie i Twoje dziecko w codziennych obowiązkach szkolnych. Ciesz się z jeszcze większego komfortu, korzystając z pełni możliwości aplikacji w wariancie Mobilne dodatki. Poznaj jej dodatkowe funkcje i przekonaj się, jak wiele możesz zrobić wyłącznie za pomocą swojego smartfona. Jeśli nie korzystasz jeszcze z aplikacji Librus, to dobry moment, aby ją pobrać i bezpłatnie wypróbować rozszerzoną wersję – Mobilne dodatki.

Jeśli nie korzystasz jeszcze z aplikacji Librus, to dobry moment, aby ją pobrać i bezpłatnie wypróbować jej rozszerzoną wersję – Mobilne dodatki.

button_pobierz_aplikacje.jpg

Przekonaj się, że to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Jeśli Mobilne dodatki nigdy nie zostały zakupione dla konta danego ucznia i powiązanych z nim kont rodziców otrzymasz ich bezpłatną wersję próbną, aby lepiej poznać możliwości dodatkowych modułów. Wypróbuj Mobilne dodatki do 14.10 lub po tym okresie przez 3 tygodnie. Uwaga – z bezpłatnego okresu próbnego możesz skorzystać tylko raz w roku szkolnym. Jak to zrobić? Jeśli spełniasz powyższe 2 warunki, Mobilne dodatki aktywują się automatycznie w Twojej aplikacji – wystarczy ją pobrać.

Jeden zakup – wiele korzyści

Aktywując Mobilne dodatki raz, będziesz mieć do nich dostęp na wszystkich Twoich urządzeniach – smartfonie, tablecie i komputerze, zarówno tych z Androidem, jak i firmy Apple. W ramach jednej aktywacji wariant Mobilne dodatki aktywowany jest dla konta jednego ucznia oraz kont jego rodziców/opiekunów.


a_MD_os_2021_2022_graf_1.png


Praca domowa zawsze odrobiona

Bez względu na to, czy zajęcia odbywają się w szkole czy w trybie zdalnym, każdy uczeń wie, co jest zadane i w łatwy sposób może wysłać rozwiązanie do nauczyciela. Moduł Zadania domowe – za pomocą specjalnych ikonek – informuje, czy nauczyciel dołączył plik do zadania oraz czy oczekuje jego odesłania. Uczeń może to zrobić wprost ze swojego smartfona, nawet nie włączając komputera.

a_MD_os_2021_2022_graf_2.jpg

lub

a_MD_os_2021_2022_graf_3.jpg

Szybka i łatwa komunikacja

Dzięki Mobilnym dodatkom do aplikacji Librus możesz odbierać i wysyłać wiadomości bezpośrednio ze swojego smartfona. Kontakt ze szkołą nigdy nie był tak łatwy. Jedno kliknięcie wystarczy, żeby pobrać przesłane przez nauczyciela załączniki – wydrukować i przekazać dziecku do nauki. Nie ma potrzeby logowania się do systemu Synergia – wiesz wszystko, zerkając do smartfona, a w razie potrzeby szybko dopytujesz nauczyciela o szczegóły.

a_MD_os_2021_2022_graf_4.jpg

Komfortowa organizacja czasu

Plan lekcji w aplikacji, a dodatkowy angielski, basen i judo w Twoim kalendarzu. Kolejny raz wizyta u dentysty umówiona w dzień, w który Twoje dziecko ma dłużej lekcje. Jak uniknąć takich sytuacji? Żeby łatwo organizować dzień sobie i dziecku, warto korzystać z Terminarza aplikacji Librus, który umożliwia dodawanie własnych wydarzeń. Dzięki temu znajdują się w nim wszystkie zajęcia szkolne, ale również zajęcia dodatkowe czy wizyty u lekarza. Łatwo wtedy wszystko zaplanować. Jeden widok pozwoli Ci mieć kontrolę nad sytuacją.

a_MD_os_2021_2022_graf_5.jpg

Nieobecności pod kontrolą

Chcesz usprawiedliwić nieobecność swojego dziecka na poszczególnych zajęciach albo za wybrany okres? A może potrzebujesz przekazać wychowawcy informację o planowanej, dłuższej absencji córki lub syna w szkole? Możesz to zrobić w szybki i wygodny sposób, korzystając z modułu e-Usprawiedliwienia*. Wystarczy smartfon i krótka chwila, aby dopełnić rodzicielskich formalności.

a_MD_os_2021_2022_graf_6.jpg

a_MD_os_2021_2022_graf_7.jpg

Zadbaj o swoje potrzeby

Dopasowanie aplikacji do własnych potrzeb sprawi, że będziesz korzystać z niej jeszcze chętniej. Dlatego wybierz swój awatar oraz ulubiony kolor skórki. Zadbaj o swój wzrok i korzystaj z ciemnego trybu widoku. Jeśli lubisz być na bieżąco i korzystasz z Natychmiastowych powiadomień, zdecyduj, które informacje są dla Ciebie ważne i które chcesz otrzymywać. W nocy porządnie się wysypiaj, dzięki funkcji LIBRUS Spokojna noc, która wyłącza powiadomienia w godz. 22:00-7:00.

a_MD_os_2021_2022_graf_8.jpg

a_MD_os_2021_2022_graf_9.jpg

Jak zacząć korzystać z wariantu Mobilne dodatki?

Nic prostszego – Mobilne dodatki możesz aktywować:
  • bezpośrednio w Twojej aplikacji po rozwinięciu menu, wybierz niebieską kłódkę przy nieaktywnej funkcji lub w sekcji Aplikacja “Kup Mobilne dodatki” (zakup w sklepie z aplikacjami Google Play, AppGallery lub App Store),
  • w Sklepie Librus na portalu Librus Rodzina w górnym, niebieskim menu wybierz opcję Kup Mobilne dodatki,
  • realizując voucher na Mobilne dodatki w Ustawieniach aplikacji (więcej na temat zakupu vouchera tutaj).

a_MD_os_2021_2022_graf_10.png

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznać pozostałe funkcje i korzyści? Wejdź na stronę aplikacji.
Zainteresowały Cię opcje dostępne w wariancie Mobilne dodatki? Dowiedz się więcej.


Aplikacja Librus oferowana jest w 2 wariantach: podstawowym oraz Mobilne dodatki. W ramach bezpłatnej wersji podstawowej dostępne są m.in. Oceny, Nieobecności, Oś czasu, Plan lekcji i Terminarz oraz Multikonto. Mobilne dodatki zapewniają dostęp mi.in. do Wiadomości, Natychmiastowych powiadomień, Zadań domowych. Działanie poszczególnych funkcji aplikacji Librus (niezależnie od wariantu) może być uzależnione od ich wykorzystania przez szkołę.

Usługa Natychmiastowe Powiadomienia w aplikacji mobilnej Librus jest świadczona na wybranych platformach mobilnych zgodnie z zapisami Regulaminu świadczenia usługi.

Aplikacja Librus jest usługą komercyjną świadczoną dla zainteresowanych rodziców i uczniów, w których szkole funkcjonuje system LIBRUS Synergia, bezpośrednio przez spółkę Librus. Aplikacja mobilna Librus nie jest elementem systemu LIBRUS. Korzystanie z aplikacji Librus wymaga założenia Konta LIBRUS oraz dodania do niego konta z systemu Synergia.

*Dostępność modułu uzależniona jest od wariantu rozwiązania LIBRUS Synergia posiadanego przez szkołę oraz wykorzystywania przez nią modułu e-Usprawiedliwienia w codziennej pracy.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: