Librus

Oficjalna aplikacja Librus

Mobilne dodatki – 7 powodów, dla których warto je mieć

Poznałeś już aplikację mobilną Librus? Używasz jej codziennie, ale chcesz mieć jeszcze więcej możliwości? Korzystaj w pełni z aplikacji - poznaj jej dodatkowe funkcje i ciesz się jeszcze większą wygodą. Zobacz, jak wiele możesz zrobić ze swojego smartfona!

a_wersja_rok_szkolny_2021_2022_graf.jpg

Chcesz się przekonać, że to rozwiązanie właśnie dla Ciebie? Nic prostszego! Jeśli Mobilne dodatki nigdy nie zostały zakupione dla konta danego ucznia i powiązanych z nim kont rodziców otrzymasz ich bezpłatną wersję próbną, aby lepiej poznać możliwości dodatkowych modułów. Wypróbuj Mobilne dodatki do 14.10 lub po tym okresie przez 3 tygodnie. Uwaga - z bezpłatnego okresu próbnego możesz skorzystać tylko raz w roku szkolnym. Jak to zrobić? Jeśli spełniasz powyższe 2 warunki, Mobilne dodatki aktywują się automatycznie w Twojej aplikacji - wystarczy ją pobrać.

button_pobierz_aplikacje.jpg

Jeden zakup – wiele korzyści

Aktywując Mobilne dodatki raz, będziesz mieć do nich dostęp na wszystkich Twoich urządzeniach – smartfonie, tablecie i komputerze, zarówno tych z Androidem, jak i firmy Apple. W ramach jednej aktywacji wariant Mobilne dodatki aktywowany jest dla konta jednego ucznia oraz kont jego rodziców.

a_MD_7powodow_LR_graf1.png

Wiesz wszystko od razu

Nowa ocena? Wiesz jaka i z czego nawet bez otwierania aplikacji. Dzięki Natychmiastowym powiadomieniom nie umkną Ci nowe oceny, wiadomości czy ogłoszenia. Jesteś na bieżąco i w razie potrzeby możesz od razu reagować. Dodatkowo to Ty decydujesz, które informacje są dla Ciebie ważne i które chcesz otrzymywać.

a_MD_7powodow_LR_graf2.jpg

Wysyłasz, odbierasz i odpowiadasz

Chcesz poinformować nauczyciela o nieobecności lub zapytać, co należy przygotować na zajęcia. Nic prostszego. Wysyłasz i odbierasz wiadomości bezpośrednio na smartfonie, jednym kliknięciem pobierasz przesłane przez prowadzącego zajęcia załączniki – wygodnie, bez konieczności szukania i logowania się przez przeglądarkę na komputerze. Komunikacja ze szkołą nigdy nie była tak szybka!

a_MD_7powodow_LR_graf3.jpg

Zawsze przygotowany uczeń

Nie wiesz, co jest zadane? Klikasz w Zadanie domowe i sprawdzasz. Brak pracy domowej nie grozi nawet po nieobecności na zajęciach. Nigdy więcej nie zapomnisz o zakupie materiałów do budowy karmnika czy wybraniu zdjęć do przygotowania drzewa genealogicznego. Łatwo pobierzesz pliki wysłane jako załącznik przez nauczyciela - prosto na swój smartfon. Nawet nie włączając komputera, możesz zebrać wszystkie potrzebne do nauki materiały.

a_MD_7powodow_LR_graf4.jpg

Wszystko w jednym miejscu

Zobacz, co czeka ucznia w szkole dzisiaj - sprawdź, co zaplanowane jest na jutro. Widok Biurko zawiera wszystkie nadchodzące wydarzenia dla danego dnia. Pozwala zobaczyć podsumowanie całego dnia oraz zapoznać się z kolejnym. Dzięki temu wiadomo, co przygotować na lekcje.  Niezorganizowany poranek już więcej się nie powtórzy.

a_MD_7powodow_LR_graf5.jpg

Całościowy plan dnia

Organizujesz dzień sobie i Twojemu dziecku, a czasem całej rodzinie - zadbaj, żeby nic Ci nie umknęło. Przełączanie się pomiędzy aplikacjami na telefonie nie jest komfortowe. Dlatego możesz dodać własne wydarzenia do Terminarza w aplikacji, np. basen, dodatkowe zajęcia z angielskiego, naukę tańca czy niedzielną powtórkę z historii przed sprawdzianem. Wszystko w jednym, czytelnym widoku, który pozwoli Ci mieć kontrolę nad sytuacją*.

a_MD_7powodow_LR_graf6.jpg

Tak, jak lubisz

Dzięki opcji personalizacji możesz ustawić wybrany awatar i ulubiony kolor skórki. Nowością jest ciemny tryb widoku - mniej męczący wzrok. Warto wypróbować! Dzięki ustawieniu wyglądu aplikacji wg własnych potrzeb z chęcią będziesz do niej codziennie zaglądać.

a_MD_7powodow_LR_graf7.jpg

Spokojna noc

Lubisz być na bieżąco, ale jednak w nocy nie chcesz dostawać powiadomień? Włącz funkcję LIBRUS Spokojna noc i nie otrzymuj powiadomień w godz. 22:00-7:00. Śpij spokojnie, wiadomość o przyszłotygodniowym zebraniu przeczytaj rano.

a_MD_7powodow_LR_graf8.jpg

Jak zacząć korzystać z wariantu Mobilne dodatki?

Nic prostszego – Mobilne dodatki możesz aktywować:
  • klikając w niebieską kłódkę przy nieaktywnej funkcji w menu (zakup w sklepie z aplikacjami Google Play lub App Store), 
  • aktywując voucher na Mobilne dodatki w Ustawieniach aplikacji (więcej na temat zakupu vouchera tutaj).


Zdecydowany?

button_kup_teraz.jpgChcesz dowiedzieć się więcej? Poznać pozostałe funkcje i korzyści? Wejdź na stronę aplikacji.
Zainteresowały Cię opcje dostępne w wariancie Mobilne dodatki? Dowiedz się więcej.

Aplikacja Librus oferowana jest w 2 wariantach: podstawowym oraz Mobilne dodatki. W ramach bezpłatnej wersji podstawowej dostępne są m.in. Oceny, Nieobecności, Oś czasu, Plan lekcji i Terminarz oraz Multikonto. Mobilne dodatki zapewniają dostęp mi.in. do widoku Biurko, Wiadomości, Natychmiastowych powiadomień. Działanie poszczególnych funkcji aplikacji Librus (niezależnie od wariantu) może być uzależnione od ich wykorzystania przez szkołę.

Aplikacja Librus jest usługą komercyjną świadczoną dla zainteresowanych rodziców i uczniów, w których szkole funkcjonuje system LIBRUS Synergia, bezpośrednio przez spółkę Librus. Aplikacja mobilna Librus nie jest elementem systemu LIBRUS. Korzystanie z aplikacji Librus wymaga założenia Konta LIBRUS oraz jego powiązania z kontem w systemie Synergia.

*Możliwość dodawania własnych wpisów do Terminarza w aplikacji Librus zostanie udostępniona użytkownikom w trakcie roku szkolnego 2020/2021.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj również:

Najbardziej aktualne artykuły: